Zakład pogrzebowy w Knurowie

W obliczu śmierci Bliskiej Osoby duże znaczenie ma znalezienie odpowiedniego zakładu pogrzebowego, z którym można urządzić uroczysty pochówek. Dom Pogrzebowy Józef oferuje pełną gamę usług dla mieszkańców Knurowa, którzy poszukują kompleksowego i profesjonalnego wsparcia w tym trudnym okresie.

Jako zakład pogrzebowy w Gliwicach, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy w Knurowie.
Godny pochówek jest ostatnim pożegnaniem z Bliską Osobą. Warto zadbać o to, aby był on podniosły i zgodny z jej wolą.

Dom Pogrzebowy Józef z siedzibą w Gliwicach przy kościele św. Bartłomieja zajmuje się organizacją pochówków na terenie całego Śląska. Jesteśmy również do dyspozycji klientów z miejscowości Knurów – dojazd do naszej siedziby to zaledwie kilkanaście minut.

W naszym zakładzie oczekują pracownicy zawsze gotowi do pomocy. Świadczymy szeroką paletę usług, które pozwalają nam na wyręczenie Państwa we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem.

Zajmujemy się między innymi:
– przewozem osób zmarłych
– formalnościami pogrzebowymi
– sprzedażą trumien i urn
– kremacjami zwłok
– obsługą ceremonii pogrzebowej
– przygotowaniem nekrologów i klepsydr

Zapewniamy Państwu pełną opiekę w ciężkich chwilach – zawsze rzetelnie, taktownie, ze zrozumieniem i szacunkiem, by uroczystość pożegnania Bliskiej Osoby stała się jej najpiękniejszym upamiętnieniem.

biuro domu pogrzebowego

Transport zmarłych – krajowy i zagraniczny

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem pojazdów. Oferujemy Państwu całodobowe usługi transportu zmarłych – krajowo i zagranicznie.

Prowadzimy odbiór ciał osób zmarłych z domów rodzinnych, szpitali, hospicjów i pozostałych miejsc. Także służymy pomocą wtedy, gdy zmarły mieszkał za granicą – organizujemy transport trumien i urn z prochami.

 

Obsługa formalności pogrzebowych

Aby pomóc Państwu w trudnych momentach po stracie Bliskiej Osoby, nasz dom pogrzebowy służy też pomocą w realizacji niezbędnych formalności pogrzebowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to trudny okres, dlatego wyręczamy Państwa w czasochłonnych sprawach urzędowych.

W Państwa imieniu wystąpimy o wydanie aktu zgonu zmarłego oraz zasiłku pogrzebowego wypłacanego przez ZUS, KRUS oraz MSWiA.

skrzydło samolotu na tle zachodzącego słońca

Szeroki asortyment trumien i urn

W Domu Pogrzebowym Józef mogą Państwo wybrać najpiękniejsze trumny i urny dla Bliskiej Osoby. Współpracujemy z najlepszymi producentami tych wyrobów – oferujemy je w wielu wzorach i wariantach cenowych.

W naszym asortymencie znajdują się trumny drewniane w różnych stylach – tradycyjne i nowoczesne. Także sprzedajemy trumny przeznaczone do kremacji. Prezentujemy ponadto bogaty wybór urn – kamienne, drewniane czy kompozytowe.

Kremacja i pochówki w trumnie

Organizujemy tradycyjne pochówki w trumnie oraz kremacje, jako że spopielenie zwłok staje się dzisiaj coraz popularniejsze. Nasz dom pogrzebowy wspólnie z zaufanymi zakładami kremacyjnymi służy pełną pomocą w organizacji kremacji.

Przed kremacją bliscy osoby zmarłej mogą pożegnać się z nią w kaplicy. Po spopieleniu prochy umieszczane są w wybranej przez Państwa urnie. Urna może zostać pochowana w grobie lub w kolumbarium na cmentarzu.

trumny i urny

Pogrzeby kościelne i świeckie

Posiadamy doświadczenie w obsłudze pochówków kościelnych – wyznaniowych oraz świeckich, podczas których mowę może wygłosić Mistrz Ceremonii.

Zapewniamy pełną oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej. Dbamy o nagłośnienie także na cmentarzu. Podczas pogrzebu mogą wystąpić trębacz, skrzypaczka lub śpiewaczka, aby w ten sposób jego uczestnicy mogli w podniosłej atmosferze pożegnać zmarłego.

Dostarczamy piękne wieńce i wiązanki na pogrzeby przygotowywane przez sprawdzonych florystów, które podkreślają uroczysty wymiar ostatniego pożegnania.

Klepsydry i nekrologi

Nasz zakład pogrzebowy przygotowuje klepsydry i nekrologi informujące o odejściu zmarłego.

Oferujemy również klepsydry i nekrologi online w formie specjalnej strony internetowej, która dostępna jest tylko dla wybranych osób – na stronie umieszczone są informacje o zmarłym, data i miejsce mszy i pochówku, a także pomocne mapki z dojazdem.

 Zapraszamy do kontaktu!

kamienny krzyż na tle słońca